Used 2010 Jayco Eagle 320RLDS Travel Trailer
Double Slide Eagle Travel Trailer, Rear Living Area w/2 Chairs, Hide-A-Bed w/Air Mattress & Booth Dinette Slideout or Opt. Free Standing Table w/Chairs & Extend. Dinette Slide, 32" LCD TV, Dbl. Kit. Sink, 3 Burner Range w/Micro., Refrig., Pantry, Private Toilet Area, Angle Shower, Lav. w/Med. Cab., Front Queen Bed w/Shelves Slideout, Wardrobe, TV Cabinet & Chest, Overhead Cabinets Throughout, Opt. 20' Awning and More!
Randy and Tim helped us out. We needed some new batteries on our trip from Indianapolis to Bend, OR. Not only did they get us the batteries, when we needed a new connection made they drove us down to the local Napa and got us back. Also stayed open an hour past closing to make sure we were good. - Dan
Stock# P3313
Exterior Color: WHITE
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 6 in |
| Ext Height | 11 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 9 in |
| Exterior Color | WHITE |
| Hitch Weight | 1155 lbs |
| GVWR | 10250 lbs |
| Dry Weight | 8100 lbs |
| Cargo Capacity | 2150 lbs |
| Fresh Water Capacity | 50 gals |
| Grey Water Capacity | 37 gals |
| Black Water Capacity | 37 gals |
| Tire Size | 15" |
| VIN | 1UJBJ0BS8A1CB0148 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


