Used 2010 Jayco Jay Flight 22FB Travel Trailer
JUST ARRIVED!! UNDER 5K!! GOOD CONDITION!
Jay Flight Travel Trailer w/Rear Bath w/Tub Shower, Lav., Medicine Cabinet & Wardrobe, Refrigerator, Microwave, 3 Burner Range, Double Kitchen Sink, TV Cabinet, Booth Dinette w/Overhead Cab. & Radio, J-Steel Sofa, Front Queen Bed w/TV Shelf, Chests & Shirt Wardrobes, Overhead Cabinets Throughout, Pass Thru Storage, Opt. 15' Awning and Much More!
Joel was very helpful in the sales department. - Joy
You Save: $2,000
Sale Price: $4,995
Stock# 0561A
| Sleeps | 5 |
| Length | 26 ft 5 in |
| Ext Height | 10 ft 7 in |
| Int Height | 6 ft 9 in |
| Hitch Weight | 475 lbs |
| GVWR | 6000 lbs |
| Dry Weight | 4120 lbs |
| Cargo Capacity | 1880 lbs |
| Fresh Water Capacity | 37 gals |
| Grey Water Capacity | 33 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| Tire Size | 15 |
| VIN | JUJBJ0BM9A78E0109 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


