Used 2010 Jayco Jay Flight 25BHS Travel Trailer
Pictures Coming Soon!!Single Slide Jay Flight, Rear Bathroom, Tub/Shower, Lav, Toilet, BunkBeds, Pantry, Refrigerator, Microwave, 3 Burner Range, Double Kitchen Sink, Slide Out Booth Dinette & J-Steel Sofa, Ent. Center, Front Bedroom w/Queen Bed, Dbl. Chests & Wardrobes, Flip-Up Shelf, Pass Thru Storage and More.
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
You Save: $4,295
Sale Price: $10,700
Stock# 8K0273
| Sleeps | 7 |
| Slides | 1 |
| Length | 28 ft 11 in |
| Ext Height | 11 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 9 in |
| Hitch Weight | 670 lbs |
| GVWR | 8180 lbs |
| Dry Weight | 5790 lbs |
| Cargo Capacity | 2390 lbs |
| Fresh Water Capacity | 46 gals |
| Grey Water Capacity | 33 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| Tire Size | 15 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


