Used 2010 Keystone RV Montana Hickory Edition 3665 RE Fifth Wheel
The Colton RV & Marine Advantage
No Hidden Fees RV and Boat Pricing:
The Colton RV & Marine Advantage (What Others Don’t Tell You).
Buying an RV or boat should feel exciting — not confusing. That’s why we created No Hidden Fees RV and Boat Pricing, part of the Colton Advantage.
Too often, shoppers fall in love with a unit online, only to be hit later with surprise fees like freight (getting the RV or boat to the dealership) or prep (the cost to clean, inspect, and ready the unit for you). These extra charges can add $1,000 to $10,000 to your total — and most dealers don’t mention them until it’s time to sign.
At Colton RV & Marine, we don’t believe in that. That’s why we created Colton Advantage Pricing — our commitment to transparent, all-inclusive pricing that respects your time and your budget.
WHAT'S GREAT!!!
+ Huge rear living area
+ Tons of storage and counter space
+ Slide Toppers
+ King Bed
WHAT AIN'T...
- Front A/C does not work, rear A/C works great and cools down whole camper
Keystone Montana Hickory Edition 3665RE - Fifth Wheel highlights:
Quad Slide Montana Fifth Wheel, Rear Fireplace & 42" Lift-Up TV, Two Lounge Chair Slideout, Sofa Air Mattress Hide-A-Bed & Free Standing Dinette w/Chairs Slideout, 3 Burner Range/Pantry/Refrig. Slideout, L-Shaped Counter w/Dbl. Kitchen Sink, Overhead Cabinets, Pantry, Step Up to Side Aisle Bath w/Garden Tub, Toilet, Lav. w/Med. Cab., Front Queen Bed Slide w/Nightstands, Opt. King Bed, 6-Drawer Chest, Washer/Dryer Prep., Wardrobe w/Sliding Doors and More.
They did a great job fixing my motor problem on my Bayliner, the boat tech was very knowledgeable and nice. - Dan
You Save: $8,967
Sale Price: $17,990
Stock# 30183A
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
| Length | 37 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Hitch Weight | 2045 lbs |
| Dry Weight | 12321 lbs |
| Cargo Capacity | 3224 lbs |
| Fresh Water Capacity | 66 gals |
| Grey Water Capacity | 93 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | 235/80R16E |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDF36629A4700295 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


