Used 2010 Keystone RV Residence 401FE Park Models
Keystone Residence Destination Park Trailer w/Rear King Bed Slideout, Private Master Bedroom Entry, Desk w/Chair, Overhead Cabinet, Full Wall Closet w/Sliding Doors, Angle Shower, Linen Cabinet, Toilet, Sink, Washer/Dryer, Pantry, Dining Table & Chairs/2 Lounge Chairs & Sofa Slideout, Dresser, Desk/TV, Patio Doors, Residential Refrigerator, 3 Burner Range & Kitchen Sink w/Plenty of Cabinets & Counter Space, Bar Stools and More!
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
You Save: $3,000
Sale Price: $26,900
Stock# 8136
Interior Color: Aspen, Cobblestone, Regal
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |
| Length | 40 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Int Height | 8 ft |
| Interior Color | Aspen, Cobblestone, Regal |
| Hitch Weight | 1120 lbs |
| Dry Weight | 10860 lbs |
| Cargo Capacity | 2140 lbs |
| Fresh Water Capacity | 70 gals |
| Grey Water Capacity | 68 gals |
| Black Water Capacity | 34 gals |
| Tire Size | 235/80R16E |
| Furnace BTU | 40000 btu |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


