Used 2010 Keystone RV Sprinter Copper Canyon 248FWRBS Fifth Wheel
FIND ONE AT THIS PRICE
Sprinter Copper Canyon Fifth Wheel by Keystone RV w/Rear Full Bath w/Private Entry, Neo-Angle Shower, Wardrobe, Sink, Linen Cabinet & Private Toilet Area, Rear Exterior Outdoor and More Work Station, Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink w/Overhead Cabinets, U-Shaped Dinette & Sofa Slide w/Overhead Storage Above Sofa, LCD TV, Coat Closet, 17' Awning, Front Queen Bed w/Wardrobes, Front Pass-Thru Storage and Much More!
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
You Save: $4,000
Sale Price: $10,981
Stock# GNC33926AA
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 29 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 1515 lbs |
| Dry Weight | 7522 lbs |
| Cargo Capacity | 2793 lbs |
| Fresh Water Capacity | 47 gals |
| Grey Water Capacity | 64 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| Tire Size | 225/75R15D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


