Used 2010 Lance 992 Truck Camper
8' BED REQUIREDDouble Slide Truck Camper by Lance, Rear Wet Bath w/Shower & Toilet, Booth Dinette Slideout, 3 Burner Range & Double Kitchen Sink Slideout, Refrigerator, Pantry, Queen Cabover Bed, Overhead Cabinet, Nightstand, Mirrored Wardrobe, Opt. Fold-Down Bunk and More.
Meet the owner in Buffalo and talked to him and gave him a pair of gloves to dump his RV, what a pleasant guy to visit with. I would go in when I’m ready to buy. - Sheldon
You Save: $1,000
Sale Price: $17,950
Stock# 908-25B
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |
| Length | 18 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 9 ft 5 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Dry Weight | 3310 lbs |
| Fresh Water Capacity | 45 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Floor Length | 9 ft 11 in |
| Body Style | Hard-Side |
| VIN | 166843 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


