Used 2010 Palomino Y-Series 4100 Folding Pop-Up Camper
Y-Series Pop-Up Folding Camper w/Rear Double & Front Queen Tent End Beds, 45x80 U-Shaped Lounge w/Storage Below Seating & Table, Storage Cabinet, Toilet Storage Below Lounge Seating. 3 Burner Stove Inside & Outside, Kitchen Sink, Front Booth Dinette w/Storage and More!
We purchased a camper from a private party and were looking to get setup for the 4th of July. The service department was able to take time and go over the ins and out of my new to me camper and also install a solar charging system. I can’t Express how grateful I am and when it comes time… I will not shop anywhere else for our next camper!!! - Thomas
Stock# UR120A
Exterior Color: WHITE
| Sleeps | 8 |
| Length | 13 ft 10 in |
| Ext Width | 7 ft 1 in |
| Int Height | 6 ft 7 in |
| Exterior Color | WHITE |
| Hitch Weight | 325 lbs |
| Dry Weight | 1801 lbs |
| Cargo Capacity | 449 lbs |
| Tire Size | 12" |
| Furnace BTU | 17000 btu |
| VIN | 4X4CPC519BN041903 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


