Used 2011 Keystone RV Outback 298RE Travel Trailer
Keystone Outback Travel Trailer w/Rear Living Area Including: Slideout Area w/2 Lounge Chairs & Overhead Storage, Rear Pop-Up LCD TV w/Overhead Cabinets Both Sides, Slideout Air Sofa Sleeper & 82" King Dinette Slide, Refrig., Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range, Pantry, Linen Cabinet, Side Aisle Bath w/Angle Shower, Sink & Toilet, Front Queen Bed w/Wardrobes Both Sides, Wardrobe Slide, Pass-Through Storage, Outside Camp Kitchen and Much More!
They did a great job fixing my motor problem on my Bayliner, the boat tech was very knowledgeable and nice. - Dan
You Save: $6,791
Sale Price: $14,995
Stock# SW260123A
Interior Color: Fixing
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Length | 35 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 11 in |
| Interior Color | Fixing |
| Hitch Weight | 795 lbs |
| Dry Weight | 7385 lbs |
| Cargo Capacity | 1615 lbs |
| Fresh Water Capacity | 43 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | 225/75R15D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4YDT29826BB452668 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


