Used 2011 Keystone RV Outback 301BQ Travel Trailer
Double Slide Keystone Outback Travel Trailer w/Front Quad Bunks w/Wardrobe Between, Pass-Through Storage, Ent. Center, Air Sofa Sleeper/King Dinette Slide, Pantry, Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range, Refrigerator, Tub/Shower, Toilet, Sink & Linen Cabinet, Front Queen Bed Slide w/Exterior Storage, Overhead Cabinets Throughout, Bedroom Wardrobe/Ent. Center/Wardrobe, Outside Camp Kitchen and Much More!
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
You Save: $2,140
Sale Price: $13,850
Stock# 2186A
| Sleeps | 10 |
| Slides | 2 |
| Length | 33 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 11 in |
| Hitch Weight | 760 lbs |
| Dry Weight | 7160 lbs |
| Cargo Capacity | 1040 lbs |
| Fresh Water Capacity | 43 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | 225/75R15D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4YDT30126BB450843 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


