Used 2011 Keystone RV Passport 2910BH Grand Touring Travel Trailer
Passport Ultra Lite Grand Touring Bunkhouse Travel Trailer w/Rear Quad Bunks w/Wardrobe w/TV Shelf Between, Exterior Door w/Foldable Bunk, Pantry, U-Shaped Dinette & Fold-Down Sofa Slide w/Overhead Storage Above Sofa, Tub/Shower, Toilet & Vanity w/Sink, Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, Swivel TV, Front Queen Bed w/Wardrobes, Pass-Thru Storage and Much More!
Great experience, had helpful and very informative members of their team who took the time to walk me around and make sure I found the correct camper for me. JW made the process feel easy and took a ton of stress out of the purchasing process. Will be going back for any future purchases. - Lawerence
You Save: $5,797
Sale Price: $22,878
Stock# 2CR399
| Sleeps | 9 |
| Slides | 1 |
| Length | 32 ft 10 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 9 in |
| Hitch Weight | 725 lbs |
| Dry Weight | 5484 lbs |
| Cargo Capacity | 1716 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | 205/75R14C |
| VIN | 4YDT30524BT412399 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


