Used 2011 Keystone RV Passport Express SL 235EXP Expandable
Passport Express SL Expandable by Keystone RV w/Front & Rear Queen Tent End Beds, Corner Bath w/Angle Shower, Toilet & Sink, Wardrobe, Refrigerator, U-Dinette w/Overhead Cabinet, 2 Small Wardrobes Each Side of Front Tent End Bed, 3 Burner Range/Dbl. Kitchen Sink & Fold-Down Sofa Slide, Pass-Thru Storage and More!
A lot of fun and friendly people work at this dealership and they took the stress out of the purchasing process. Our sales person was Kasey and my wife and I both loved her. She answered all our questions and was very straightforward about everything. I was also impressed with the candor of the two technicians they provided during the delivery process. They explained the camper to us and gave us a - Daniel
You Save: $10,095
Sale Price: $4,900
Stock# 5SR3735A
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Length | 24 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 395 lbs |
| Dry Weight | 4277 lbs |
| Cargo Capacity | 1723 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | 205/75R 14C |
| VIN | 4YDT23527BT413518 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


