Used 2011 Keystone RV Sydney 328FRK Fifth Wheel
Sydney Edition Fifth Wheel by Outback w/Triple Slideouts and Rear Kitchen Including 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink & Overhead Storage, Bar Area w/3 Stools, Pantry/Refrigerator/Booth Dinette Slide, Air Sofa Sleeper Slide, Ent. Center, Step Up to Bed & Side Aisle Bath w/Angle Shower, Toilet & Sink, Front Queen Bed Slide, Wardrobe, Chest, Front Pass Thru Storage and Much More!
We purchased a camper from a private party and were looking to get setup for the 4th of July. The service department was able to take time and go over the ins and out of my new to me camper and also install a solar charging system. I can’t Express how grateful I am and when it comes time… I will not shop anywhere else for our next camper!!! - Thomas
You Save: $1,012
Sale Price: $12,988
Stock# 85973
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Length | 35 ft 9 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 4 in |
| Hitch Weight | 1840 lbs |
| Dry Weight | 9610 lbs |
| Cargo Capacity | 2630 lbs |
| Fresh Water Capacity | 50 gals |
| Grey Water Capacity | 80 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Tire Size | ST235/80R16E |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4YDF32826BB630581 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


