Used 2011 Open Range RV 399BHS Fifth Wheel
Open Range Bunkhouse FW w/5 Slides, Rear Double Slideout Flip Sofas w/Bunks Above Each, Center Closet, Ent. Center, ½ Bath w/Private Entry, Slideout Free Standing Dinette w/Chairs & Sofa w/Overhead Cabinets, Ent. Center, Slideout Refrigerator/Pantry & 3 Burner Range, Island, Overhead Pot & Pan Rack, Step Up to Side Aisle Bath w/Angle Shower, Wash/Dryer Prep, Vessel Sink, Dbl. Bath Entry, Front Queen Slideout, Closet, Shelves, Chest of Drawers, TV and More! Avail. Options May Include: Bar Stools
Excellent service and kid environment! Christine was exceptionally great! I recommend these folks if you're looking to buy an RV!!!! - Jason
Stock# 81775D
| Sleeps | 7 |
| Slides | 5 |
| Length | 38 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Hitch Weight | 1990 lbs |
| GVWR | 13990 lbs |
| Dry Weight | 10995 lbs |
| Cargo Capacity | 2995 lbs |
| Fresh Water Capacity | 85 gals |
| Grey Water Capacity | 82 gals |
| Black Water Capacity | 82 gals |
| Tire Size | 16" |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| VIN | 5XMFE3924B5003088 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


