Used 2011 Palomino Sabre 31 RKOK Fifth Wheel
Sabre Double Slide FW w/Rear Kitchen Including Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Galley Overhead, Dbl. Kitchen Sink, Skylight, 2 Swivel Rockers, Booth Dinette & Sofa Slide w/Overhead Storage Above Sofa, Ent. Center, Corner Cabinet, Step Up to Side Aisle Bath & Bedroom, Neo-Angle Shower, Toilet & Sink, Fantastic Fan, Privacy Door to Bedroom, Residential Queen Bed Slide w/Nightstands, Wardrobe, Shelves, Dresser, Outside Kitchen Under Galley and More!
Thank you, Sharon, for the outstanding service at Summerland RV. Its people like you that makes all the difference in the RV Industry. I called you as a Winnebago Dealership, you listened to what I needed, ordered the parts, and did not give me the traditional run around. I truly appreciated the leadership, sincerity in you organizing everything for me to come in to have the parts installed in a timely - Wallace
Stock# 3004004
| Sleeps | 5 |
| Slides | 2 |
| Length | 33 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Hitch Weight | 1847 lbs |
| GVWR | 12007 lbs |
| Dry Weight | 9245 lbs |
| Cargo Capacity | 2712 lbs |
| Fresh Water Capacity | 42 gals |
| Grey Water Capacity | 84 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Tire Size | 15" |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4X4FSRG2XB3004004 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


