Used 2011 Thor Motor Coach Four Winds 31A Motor Home Class C
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
Four Winds Class C by Thor Motor Coach w/Rear Queen Bed w/Nightstands Both Sides of Bed, Wardrobe/Bunk Bed Slideout, Bath w/Shower, Toilet & Sink w/Overhead Cabinet, Kitchen Sink, 3 Burner Range w/Microwave Above & Sofa Slide, Cab Over Bunk, Booth Dinette w/Overhead Storage, Refrigerator and More! Available Options May Include: 19" LCD TV in Bedroom.
I want to say thank you for everything that you did. You went way beyond my expectations. Everyone was so helpful. You are all amazing! - Karen
Stock# 2CR484
Chassis: Ford
Interior Color: 2
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
| Length | 32 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft 3 in |
| Ext Height | 11 ft 5 in |
| Int Height | 6 ft 10 in |
| Interior Color | 2 |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 14500 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 31 gals |
| Black Water Capacity | 26 gals |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Miles | 59642 |
| Engine | Triton 6.8L V10 |
| Chassis | Ford |
| VIN | 1FDXE4FS2BDA02484 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


