Used 2011 Winnebago Vista 26P Motor Home Class A
Double Slide Winnebago Vista Class A Motor Home w/Rear Queen Bed Slideout w/Nightstands, Wardrobe w/Drawers, TV Shelf, Folding Door Separating Bedroom From Bath w/Shower, Private Toilet Area w/Sink, Refrigerator/Pantry & Booth Dinette, 32: TV, Lounge Chair, 3 Burner Range w/Microwave, Double Kitchen Sink, Overhead Cabinets and Much More! Available Options May Include: Bedroom TV, Comfort Sofa Sleeper, Sofa/Bed w/2 Tables, Euro Chair w/Ottoman.
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
You Save: $65,746
Sale Price: $24,999
Stock# B0A08429
Chassis: Ford F-53
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |
| Length | 26 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 1 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 16000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 64 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 43 gals |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Fuel Type | Gasoline |
| Miles | 10914 |
| Engine | 6.8L V10 Triton |
| Chassis | Ford F-53 |
| TV Info | YES |
| VIN | 1F64F5DY8B0A08429 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


