Used 2011 Winnebago Vista 35F Motor Home Class A
Winnebago Vista Class A Motor Home w/1-1/2 Bath, Rear Full Bath Including Shower, Vanity w/Sink, Toilet & Overhead Cabinet, Sliding Door to Bedroom w/Slideout Queen Bed & Nightstands, Wardrobe/Chest of Drawers/Wardrobe, Sliding Door to Living Area, L-Shaped Extendable Sectional Sofa & Booth Dinette Slide, 1/2 Bath, 32" LCD TV, Refrig., 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink and Much Much More! Available Options May Include: Bedroom TV.
Everyone at RV Leaders & Camping Outlet was awesome! Great buying experience. If anyone is looking to buy a cool camper and wants a smooth buying process, this is the place to go! - Ryan
You Save: $10,000
Sale Price: $39,950
Stock# 5333
Chassis: Ford F53
Exterior Color: 1 Standard, 2 Deluxe, 4 Full B
Interior Color: Riviera Sand, Hearthstone, Win
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 3 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Interior Color | Riviera Sand, Hearthstone, Win |
| Exterior Color | 1 Standard, 2 Deluxe, 4 Full B |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 22000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 80 gals |
| Grey Water Capacity | 52 gals |
| Black Water Capacity | 64 gals |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| Fuel Type | Gas |
| Miles | 45044 |
| Engine | 6.8L V10 Triton |
| Chassis | Ford F53 |
| VIN | 1F66F5DY1B0A04943 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


