Used 2012 Coachmen RV Brookstone 354TS Fifth Wheel
Triple Side Brookstone Fifth Wheel by Coachmen w/Rear Living Area Including 2 Rocker Recliners w/Overhead Storage, Air Mattress Hide-A-Bed & Free Standing Dinette Slide, Ent. Center w/42" TV/L-Counter w/Dbl. Sink/3 Burner Range & Refrig. Slide, Step Up to Bed & Side Aisle Bath w/Corner Shower, Toilet & Sink, Dbl. Bath Entry, Ward./Nightstand/King Bed Slide, Ward. w/Sliding Doors, Dresser, Ward./Wash/Dryer Prep and More! Avail. Options May Include: Fireplace.
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
You Save: $1,727
Sale Price: $33,272
Stock# 48669
Interior Color: Chocolate
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 38 ft 6 in |
| Interior Color | Chocolate |
| Hitch Weight | 2650 lbs |
| GVWR | 15500 lbs |
| Dry Weight | 12450 lbs |
| Fresh Water Capacity | 77 gals |
| Grey Water Capacity | 90 gals |
| Black Water Capacity | 45 gals |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| VIN | 5ZT3BK0B9CA306518 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


