Used 2012 Coachmen RV Chaparral 310RLTS Fifth Wheel
Price Includes $1500 trade incentive -2012 or newer, and $1000 finance incentive with in house preferred lender.
Coachmen Chaparral FW w/Rear Full Wall Entertainment Center, Slideout Area w/2 Lounge Chairs, Sofa & Jumbo Dinette Slide w/Overhead Cabinets Above Sofa, Refrigerator/Pantry, Dbl. Kitchen Sink & 3 Burner Range w/Microwave, Entry Door Closet, Step Up to Side Aisle Bath & Bedroom, Angle Hall Closet, Bath w/Toilet, Sink & Angle Shower, Door to Bedroom, Queen Bed Slide, Full Front Wall Wardrobe w/Sliding Doors, Dresser and Much More!
Randy was awesome to deal with! Everything went smoothly and the prices were descent! Randy was good about keeping in touch with repairs and helpful! Loving our camper! - RaeLynn
You Save: $7,676
Sale Price: $14,987
Stock# P230
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Length | 33 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft |
| Hitch Weight | 1960 lbs |
| GVWR | 12000 lbs |
| Dry Weight | 9484 lbs |
| Cargo Capacity | 2476 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 90 gals |
| Black Water Capacity | 45 gals |
| Tire Size | 15" |
| Furnace BTU | 31000 btu |
| VIN | 5ZT3CHWBBCA305240 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


