Used 2012 Jayco White Hawk 28DSBH Travel Trailer
PLEASE READ DESCRIPTION!! FINANCING AVAILABLE WITH APPROVED CREDIT 680 Or HIGHER - LENDERS WILL REQUIRE $4K DOWN
Single Slide White Hawk Travel Trailer, Rear Double Bed Bunk Beds, Tub/Shower, Toilet, Lav., Med Cab., Pantry/Ward., Refrigerator, Microwave, 3-Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, Entertainment Center, Queen Bed, Dbl. Wardrobes, Sofa/Dinette Slide, Pantry, Overhead Cabinets Throughout & Much More. Available Options May Include: Free-Standing Table & Chairs, Hide-a-Bed.
The team here is awesome to work with. They went above and beyond to get us out the door even faster than usual. Service is great. Sales team is friendly and not pushy. Management and finance were great. This is a great place to purchase your RV from. - Christopher
You Save: $2,000
Sale Price: $14,998
Stock# 2009
| Sleeps | 7 |
| Slides | 1 |
| Length | 31 ft 11 in |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 610 lbs |
| GVWR | 7500 lbs |
| Dry Weight | 5365 lbs |
| Cargo Capacity | 2135 lbs |
| Fresh Water Capacity | 46 gals |
| Grey Water Capacity | 31 gals |
| Black Water Capacity | 45 gals |
| VIN | 1UJBJ0BP3C14C0315 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


