Used 2012 Jayco White Hawk 29SQB Travel Trailer
Sold As-Is, Out of State Only: No warranties or guarantees.
Water Damage &/or Delamination(s): No seal, no repair.
Single Slide White Hawk Travel Trailer, Rear Double Bunk Beds, Ward., TV Shelf, Refrigerator, Microwave/3-Burner Range/Dbl. Kitchen Sink/Sofa Slide, Entertainment Center, Queen Bed, Dbl. Wardrobes, U-Dinette, Toilet, Linen, Lav., Med. Cab., Tub/Shower, Overhead Cabinets Throughout, 15' Awning, Outside Kitchen & Much More.
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
Stock# 52700
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Length | 32 ft 11 in |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 565 lbs |
| GVWR | 7500 lbs |
| Dry Weight | 5450 lbs |
| Cargo Capacity | 2050 lbs |
| Fresh Water Capacity | 46 gals |
| Grey Water Capacity | 31 gals |
| Black Water Capacity | 31 gals |
| VIN | 1UJBJ0BR9C14F0063 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


