Used 2012 Keystone RV Cougar 322QBS Fifth Wheel
Cougar Fifth Wheel w/Triple Slides, Rear Queen Bed Slideout w/Wardrobe/Chest of Drawer/Wardrobe, Ent. Center, Refrigerator, 3 Burner Range, Double Kitchen Sink, Overhead Cabinet, Sofa & Booth Dinette Slide, Pantry, Hall Linen Cabinet, Side Aisle Bath w/Linen Cabinet, Toilet, Neo-Angle Shower & Sink, Front Wardrobe Slide, Quad Bunks, Storage and More!
A lot of fun and friendly people work at this dealership and they took the stress out of the purchasing process. Our sales person was Kasey and my wife and I both loved her. She answered all our questions and was very straightforward about everything. I was also impressed with the candor of the two technicians they provided during the delivery process. They explained the camper to us and gave us a - Daniel
Stock# X 59 BO
Exterior Color: White
| Sleeps | 9 |
| Slides | 3 |
| Length | 36 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft |
| Exterior Color | White |
| Hitch Weight | 1575 lbs |
| Dry Weight | 9459 lbs |
| Cargo Capacity | 2516 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 76 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| Tire Size | 235/80R16E |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4YDF32227C2506586 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


