Used 2012 Keystone RV Fuzion 300 Toy Hauler Fifth Wheel
Fuzion Toy Hauler Travel Trailer by Keystone RV w/Rear Ramp Door to 10' Cargo Toy Parking Space, Side Door in Cargo, Door to Living Area, Bath w/Toilet, Sink & Tub/Shower, Overhead Cabinets, Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, LCD TV Rotates for Bedroom & Living Room Viewing, Slideout U-Dinette, Front Queen Bed w/Closets Both Sides of Bed, 20' Awning & Much More! Available Options May Include: Dual Electric Queen Beds in Cargo w/Lower Dinette/Bed
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
Stock# X 48 BN
Exterior Color: White
| Sleeps | 7 |
| Slides | 1 |
| Length | 34 ft 8 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 2 in |
| Exterior Color | White |
| Hitch Weight | 1305 lbs |
| Dry Weight | 8445 lbs |
| Cargo Capacity | 4555 lbs |
| Fresh Water Capacity | 106 gals |
| Grey Water Capacity | 32 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| Tire Size | ST235/80R16E |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDT30027CF810469 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


