Used 2012 Keystone RV Fuzion 315 Toy Hauler Fifth Wheel
Fuzion Toy Hauler FW by Keystone w/Rear 8' Garage Door to 10' Cargo Toy Parking Space w/60"x80" Queen Dinette/Bed Below Queen Bed, Side Man Door, W/D Prep, Overhead Storage, Sliding Door to Living Area w/Slideout U-Lounge w/Table & Overhead, L-Counter w/Dbl. Sink, 3 Burner Range, Refrig., & Pantry, LCD TV, Step Up to Bath w/Corner Shower, Toilet & Sink, Dbl. Bath Entry, Step Up to Front Queen Bed w/Closet, Overhead, & Ward./Dresser Slide, 20' Awning & More.
Randy was awesome to deal with! Everything went smoothly and the prices were descent! Randy was good about keeping in touch with repairs and helpful! Loving our camper! - RaeLynn
You Save: $8,000
Sale Price: $54,999
Stock# B85794
| Sleeps | 7 |
| Slides | 2 |
| Length | 37 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 13 ft 1 in |
| Hitch Weight | 3015 lbs |
| Dry Weight | 12270 lbs |
| Cargo Capacity | 4230 lbs |
| Fresh Water Capacity | 112 gals |
| Grey Water Capacity | 86 gals |
| Black Water Capacity | 43 gals |
| Tire Size | 235/80R16E |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDF31527CF811116 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


