Used 2012 Keystone RV Hideout 25RKS Travel Trailer
Keystone Hideout Travel Trailer w/Single Slideout, Rear Kitchen Including: Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink & Overhead Cabinets, Slideout U-Dinette w/Storage Above, Sofa, Linen/Pantry, Ent. Center, Side Aisle Bath w/Neo-Angle Shower, Toilet & Sink, Dbl. Bath Entry, Front Queen Bed w/Closets Both Sides and Much More! Available Options May Include: Air Bed Sofa.
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
Stock# 16727
Interior Color: Maplecrest, Brookstone, Saddle
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 29 ft 8 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 3 in |
| Int Height | 7 ft |
| Interior Color | Maplecrest, Brookstone, Saddle |
| Hitch Weight | 660 lbs |
| Dry Weight | 5945 lbs |
| Cargo Capacity | 1715 lbs |
| Fresh Water Capacity | 45 gals |
| Grey Water Capacity | 70 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| Tire Size | 205/75R14C |
| Furnace BTU | 30000 btu |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


