Used 2012 Keystone RV Montana Big Sky 3400RL Fifth Wheel
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
Montana Big Sky FW w/Rear Living Area w/2 Recliners, Overhead Storage, Slideout Desk & Ent. Center w/Overhead Cab., Sofa w/Air Mattress Hide-A-Bed & Free Standing Dinette Slide, L-Shaped Counter w/Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range/Pantry & Refrig. Slide, 2nd Pantry, Washer or Entry Closet, Step Up to Bed & Bath w/Laundry Chute, 36" Angle Garden Tub, Private Toilet Area, Sink w/Med. Cabinet, Front Queen Slide w/Nightstands & Wardrobe, Dresser, Storage Shelves & 2nd Wardrobe & More!
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
Joel was very helpful in the sales department. - Joy
You Save: $10,687
Sale Price: $34,878
Stock# 1CR626
Interior Color: 3
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
| Length | 37 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Interior Color | 3 |
| Hitch Weight | 2140 lbs |
| Dry Weight | 12589 lbs |
| Cargo Capacity | 3051 lbs |
| Fresh Water Capacity | 66 gals |
| Grey Water Capacity | 93 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | LT235/85R16G |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDF34020C4701626 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


