Used 2012 Keystone RV Montana Big Sky 3455SA Fifth Wheel
Montana Big Sky FW w/Rear Living Area Including 2 Recliners, 40" Lift LCD TV/Ent. Center Slide, Sofa Air Mattress Hide-A-Bed & Free Standing Dinette Slide, Overhead Cabinets Throughout, L-Shaped Counter w/Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range & Refrig. Slide, Kitchen/Office, Step Up to Side Aisle Bath w/Linen Cab. Dbl. Entry, 36" Garden Tub, Toilet & Sink, Queen Bed Slide, Nightstands Washer/Dryer Prep, 19" LCD TV, Wardrobe w/Sliding Doors & More!
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
Stock# 0CR2338
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
| Length | 37 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Hitch Weight | 2060 lbs |
| Dry Weight | 12329 lbs |
| Cargo Capacity | 3231 lbs |
| Fresh Water Capacity | 66 gals |
| Grey Water Capacity | 93 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | LT235/85R16G |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDF3452XC4702338 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


