Used 2012 Keystone RV Montana High Country 343RL Fifth Wheel
Clean Title
2012 Keystone Montana High Country 343RL
Clear Title
STK: Z336
CONSIGNMENT UNIT
For more information call 660-885-5555 and ask for Andy, OR you can call him directly @ 660-924-1196!
Keystone Montana High Country FW w/Rear Living Area w/2 Recliners, Overhead Cabinets, Slideout Desk & Ent. Center, Air Mattress & Dinette w/Chairs Slideout, L-Shaped Counter w/Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range/Pantry & Refrigerator Slide, Storage Cabinet, Step Up to Side Aisle Bath w/Neo-Angle Shower, Toilet & Sink, Linen Cabinet, Front Queen Bed Slide, Full-Height Wardrobe, Washer/Dryer Prep, Storage Cabinet & Much More!
Joel was very helpful in the sales department. - Joy
Stock# Z336
Exterior Color: Smoke Gray Hi Gloss
Interior Color: Walnut, Oxford, Silver Sage
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
| Length | 37 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Interior Color | Walnut, Oxford, Silver Sage |
| Exterior Color | Smoke Gray Hi Gloss |
| Hitch Weight | 1720 lbs |
| Dry Weight | 9580 lbs |
| Cargo Capacity | 2920 lbs |
| Fresh Water Capacity | 64 gals |
| Grey Water Capacity | 93 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | 235/80R16E |
| VIN | 4YDF34321CA740187 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


