Used 2012 Keystone RV Outback 274RB Travel Trailer
Keystone Outback Travel Trailer w/Rear Full Bath w/Private Entry, Angle Shower, Linen Cabinet & Sink, Private Toilet Area w/Private Entry, Ent. Center, Pantry/Dinette Slideout w/Overhead, Refrig., 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, End Table, Air Sofa Sleeper, Front Queen Bed w/Wardrobes Both Side, Front Pass-Thru Storage, Outside Camp Kitchen and Much More!
I was working in Gillette for the day and had furnace issues , called and asked if they could help me out. They were very helpful and were able to fix it and get me on my way. This was all done in no time and without an appointment. Great experience - Von
Stock# 450000122
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 30 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 11 in |
| Hitch Weight | 610 lbs |
| Dry Weight | 5995 lbs |
| Cargo Capacity | 1805 lbs |
| Fresh Water Capacity | 43 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST225/75R15D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4YDT27427CB453307 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


