Used 2012 Keystone RV Outback 320BH Travel Trailer
Outback Bunkhouse Travel Trailer by Keystone RV w/Rear Bunk Beds w/Wardrobe, Bath w/Angle Shower, Toilet & Sink, Hall Wardrobe, Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, Overhead Storage, 82" King Dinette & Air Sofa Sleeper & Wall Divider for Queen Bed Slideout, Overhead Cabinets Above Air Sofa Sleeper and Queen Bed, Front Full Wall Wardrobe w/Pass-thru Storage Also, Dresser, TV, Ent. Center in Living Area, Outside Camp Kitchen and Much More!
What a great experience. Absolutely streamlined process of my trade in. I was in and out in just around an hour or so. The staff was super helpful. Cory gave me a walkthrough of my new unit, very knowledgeable staff. I highly recommend this group! - Alex
Stock# 452642
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Length | 35 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 11 in |
| Hitch Weight | 1005 lbs |
| Dry Weight | 7600 lbs |
| Cargo Capacity | 1400 lbs |
| Fresh Water Capacity | 43 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST225/75R15D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4YDT32028CB452642 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


