Used 2012 Keystone RV Passport 3220 BH Travel Trailer
Keystone Passport Grand Touring Bunkhouse Travel Trailer w/Rear Bunkhouse w/Slideout Roll Over Sofa w/Bunk Above, Ward., 3rd Bunk Above Outside Kitchen w/Refrigerator, C-Top, Sink & Stove Top, Bath w/Toilet, Sink & Tub/Shower w/Private Bath Entry, U-Dinette & Fold Down Sofa Slideout w/Storage Above Sofa, Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, TV Cabinet, Front Queen Bed w/Wardrobes Both Sides, Pass-Thru Storage, Conv. Center, Dbl. Entry & Much More!
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
Stock# 90287D
| Sleeps | 10 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 9 in |
| Hitch Weight | 600 lbs |
| Dry Weight | 6109 lbs |
| Cargo Capacity | 1391 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14C |
| VIN | 4YDT32223CT412833 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


