Used 2012 Keystone RV Raptor 300MP Toy Hauler Fifth Wheel
Double Slide Raptor Toy Hauler FW by Keystone w/Rear Ramp to 10' Cargo Storage Area w/Side Entry Door, LCD TV in Cargo Area, 36" Interior Door to Living Area w/Refrig., 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, LCD TV, 97" Sofa Slide w/Air Mattress Bed & Dinette Table, Step Up to Side Aisle Bath w/Shower Surround, Lav., & Toilet, Dresser, Queen Bed Slide w/Wardrobes and Much More! Available Options May Include: Dbl. Queen Electric Beds w/U-Shaped Lounge in Cargo.
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
You Save: $5,000
Sale Price: $24,988
Stock# C00987
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 6 in |
| Ext Height | 13 ft 2 in |
| Hitch Weight | 2690 lbs |
| Dry Weight | 11985 lbs |
| Cargo Capacity | 4515 lbs |
| Fresh Water Capacity | 110 gals |
| Grey Water Capacity | 78 gals |
| Black Water Capacity | 39 gals |
| Tire Size | ST235/80R16E |
| VIN | 4YDF30027CR800987 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


