Used 2012 Keystone RV Sprinter 323BHS Travel Trailer
Keystone Sprinter Travel Trailer w/Rear Entertainment Including Slideout Air Bed Sofa w/Bunk Above, Wardrobe/Ent. Center, Booth Dinette Slideout w/Bunk Above, Door to Kitchen/Bath Area, Pantry, Tub/Shower, Toilet, Sink & Linen Cabinet, Air Bed Sofa & Booth Dinette Slide w/Overhead Storage Above Sofa, Ent. Center w/32" LCD HDTV, Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range & Refrigerator, Front Queen Bed w/Wardrobe, Overhead Storage, Front Pass-Thru Storage and Much More!
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
Stock# U1400
| Sleeps | 10 |
| Slides | 3 |
| Length | 36 ft 9 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 3 in |
| Hitch Weight | 895 lbs |
| Dry Weight | 8655 lbs |
| Cargo Capacity | 2400 lbs |
| Fresh Water Capacity | 47 gals |
| Grey Water Capacity | 64 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| Tire Size | 225/75R15D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4YDT32326C1530031 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


