Used 2012 Northwood Wolf Creek 850 Truck Camper
Wolf Creek Lightweight Truck Camper w/Rear Entry, U-Shaped Dinette, Refrigerator, Rear Corner Wet Bath w/Toilet, Sink & Shower, Pantry, 3 Burner Cooktop, Kitchen Sink, Overhead Cabinet, Step Up to Queen Bed w/Wardrobes, Nightstand and TV Cabinet and More! Available Options May Include: Oven, Microwave, 5 Cu. Ft. Refrig. (Also Avail. in Short Box Version w/Optional Generator)
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
You Save: $5,000
Sale Price: $14,995
Stock# C0109441
| Sleeps | 5 |
| Length | 16 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 7 ft 7 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Dry Weight | 2008 lbs |
| Fresh Water Capacity | 33 gals |
| Grey Water Capacity | 19 gals |
| Black Water Capacity | 20 gals |
| VIN | 1NCM850N1C0109441 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


