Used 2012 Open Range RV Roamer RF337RLS Fifth Wheel
COMPLETELY SERVICED FOUR SEASON TRAILER. BRAND NEW REFRIGERATOR.
Roamer Fifth Wheel by Open Range RV w/Rear Living Area Including 2 Lounge Chairs, End Table, Overhead Storage, Sofa/Refrigerator & 3 Burner Range Slideout w/Microwave Above, Dinette Table & Chairs & Ent. Center Slide, Dbl. Kitchen Sink, Overhead Storage, Step Up to Side Aisle Bath & Front King Bed Slide, Mirrored Wardrobe w/Sliding Doors, Shelves, Chest of Drawers, Bath Including: Angle Shower, Wash/Dryer Prep/Linen Cabinet, Toilet & Sink, Hall Coat Closet & Much More!
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
You Save: $1,100
Sale Price: $18,895
Stock# T1929B
Interior Color: Lifelong, Pinto, Sedonna
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 33 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 12 ft 11 in |
| Interior Color | Lifelong, Pinto, Sedonna |
| Hitch Weight | 1940 lbs |
| GVWR | 12340 lbs |
| Dry Weight | 8825 lbs |
| Cargo Capacity | 3515 lbs |
| Fresh Water Capacity | 85 gals |
| Grey Water Capacity | 57 gals |
| Black Water Capacity | 41 gals |
| Tire Size | 15" |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | C5008524 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


