Used 2012 Palomino Palomino Tent Campers 2100 LTD P Series Folding Pop-Up Camper
Palomino P-Series Pop-Up w/Rear Double & Front Queen Tent End Beds, Sink, Booth Dinette w/Storage Below Seating, Large Storage Cabinet, 2 Burner Stove Inside and Out, Cabinet w/Toilet Storage, 9' Awning, and More! Available Options May Include: Furnace.
Meet the owner in Buffalo and talked to him and gave him a pair of gloves to dump his RV, what a pleasant guy to visit with. I would go in when I’m ready to buy. - Sheldon
Stock# IGSN-17426756
| Sleeps | 6 |
| Length | 13 ft 10 in |
| Ext Width | 7 ft 1 in |
| Hitch Weight | 210 lbs |
| GVWR | 2156 lbs |
| Dry Weight | 1596 lbs |
| Cargo Capacity | 649 lbs |
| Fresh Water Capacity | 18 gals |
| Furnace BTU | 20000 btu |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


