Used 2012 Palomino Sabre 34REQS Fifth Wheel
Sabre FW w/Quad Slidouts, Rear Entertainment w/Full Wall Ent. Center & Electric Lift TV, Sofa Slideout, 2 Chairs & Dining Table & Chairs Slideout, Bar w/Stools/Overhead Cabinet & Chimney, Pantry/Refrig., Microwave & 3 Burner Range Slideout, L-Shaped Counter w/Dbl. Sink, Step Up to Bed & Side Aisle Bath w/Sink, Toilet & Walk-In Shower w/Dome, Front Queen Bed Slide w/Nightstands, Dresser Drawer Cabinet, Wardrobe, Wash/Dryer Prep w/Removable Shelf and More!
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
Stock# UT400176
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
| Length | 37 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Hitch Weight | 1750 lbs |
| GVWR | 13750 lbs |
| Dry Weight | 10719 lbs |
| Cargo Capacity | 2981 lbs |
| Fresh Water Capacity | 42 gals |
| Grey Water Capacity | 84 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Tire Size | 15" |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4X4FSRK22C3005723 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


