Used 2012 Prime Time RV Avenger 26BH Travel Trailer
Rear Bath with Shower and Garden Tub- Bunks- Queen Bed
Avenger Travel Trailer, Rear Bath w/Tub, Toilet, Lav., Refrigerator, 3-Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, Sofa, Queen Bed, Dbl. Closets, Dinette w/TV Hook-Up/Radio, Bed w/Bunk Above, Wardrobe, Overhead Cabinets Throughout & Much More.
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
Stock# 99792A
| Sleeps | 8 |
| Length | 28 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 4 in |
| Hitch Weight | 642 lbs |
| Dry Weight | 5088 lbs |
| Cargo Capacity | 2516 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| Tire Size | ST205/75R14/C |
| VIN | 5ZT2AVRB2CB900414 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


