Used 2012 Prime Time RV LaCrosse 318BHS Travel Trailer
Double Slide Travel Trailer LaCrosse, Rear Bunkhouse w/Slide Out Bunk Beds, 2nd Bunk, Ent. Ctr. Below Bunk, Wardrobe, Rear Exterior Kitchen w/Range, Sink & Refrig., Tub, Toilet, Lav., Ward., Pantry, Refrig., 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, U-Shaped Dinette, Air Mattress Hide-A-Bed, & Overhead Cab. Slide Out, Ent. Center, Front Queen Bed w/Overhead Cab., Double Shirt Closet & Much More.
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
You Save: $669
Sale Price: $9,981
Stock# 93128C
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 1 in |
| Hitch Weight | 807 lbs |
| Dry Weight | 7705 lbs |
| Cargo Capacity | 1992 lbs |
| Fresh Water Capacity | 48 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST225/75R15/D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 203_93128C |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


