Used 2012 Thor Motor Coach Four Winds 25C Motor Home Class C
Four Winds Class C Coach by Thor Motor Coach w/Single Slideout, Rear Queen Bed w/Overhead Storage, Rear Corner Bath w/Tub, Sink & Toilet, Closet/Refrigerator & U-Shaped Dinette Slide, Cab Over Bunk, Barrel Chair, 3 Burner Range w/Microwave, Double Kitchen Sink and Much More! Available Options May Include: Chevy Chassis & Vortec 6.0L V8 Engine. Ford Specifications Shown.
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
You Save: $6,000
Sale Price: $51,995
Stock# RV0802
Chassis: Ford
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 27 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft 3 in |
| Ext Height | 10 ft 10 in |
| Int Height | 6 ft 10 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 14500 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 39 gals |
| Black Water Capacity | 25 gals |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Miles | 54982 |
| Engine | 6.8L V10 Triton |
| Chassis | Ford |
| VIN | 1FDXE4FS3BDA46056 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


