Used 2013 Coachmen RV Freedom Express 320BHDS Travel Trailer
Freedom Express Bunkhouse Travel Trailer w/Rear Futon w/Flip-Up Bunk Slideout, Wardrobe/TV/Ward./Double Bunk, Pantry, Ent. Center, Refrig./3 Burner Range w/Microwave Overhead Slideout, Step In Entry Closet, Kitchen Island w/Dbl. Sink, Slideout Booth Dinette & Sofa w/Overhead Storage, Side Aisle Bath w/Angle Shower, Toilet & Sink, Dbl. Bath Entry, Door to Front Queen Bed w/Wardrobes Both Sides, Front Pass-Thru Storage, Rear Ext. Camp Kitchen and Much More! Available in Liberty Edition
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
You Save: $3,000
Sale Price: $18,999
Stock# U-012477
| Sleeps | 9 |
| Slides | 2 |
| Length | 36 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 11 in |
| Hitch Weight | 841 lbs |
| Dry Weight | 7015 lbs |
| Cargo Capacity | 3643 lbs |
| Fresh Water Capacity | 49 gals |
| Grey Water Capacity | 66 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| VIN | 5ZT2FEWB3EA012477 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


