Used 2013 CrossRoads RV Elevation TF 3612 Toy Hauler Fifth Wheel
Triple Slide Elevation Toy Hauler Fifth Wheel, Rear Garage, Pantry, Refrigerator/Microwave/3-Burner Range Slide, Kitchen Island w/Dbl. Kitchen Sink, 2-Bar Stools, Dinette Slide, Step Up To Bed/Bath, Toilet, Lav., Shower, Queen Bed, Nightstands, Dbl. Ward. Slide, Overhead Cabinets Throughout, Awning & Much More. Available Options May Include: Electric Lift Bed.
Randy and Tim helped us out. We needed some new batteries on our trip from Indianapolis to Bend, OR. Not only did they get us the batteries, when we needed a new connection made they drove us down to the local Napa and got us back. Also stayed open an hour past closing to make sure we were good. - Dan
You Save: $7,005
Sale Price: $18,990
Stock# R1518A
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Length | 37 ft 11 in |
| Ext Height | 13 ft 2 in |
| Hitch Weight | 2400 lbs |
| GVWR | 15500 lbs |
| Dry Weight | 10910 lbs |
| Cargo Capacity | 4590 lbs |
| Fresh Water Capacity | 112 gals |
| Grey Water Capacity | 80 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Tire Size | ST235/80R16E |
| VIN | 4V0FC3623DE012086 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


