Used 2013 Dutchmen RV Komfort 2650FL Travel Trailer
Komfort Travel Trailer by Dutchmen w/Rear Queen Bed Slideout, Wardrobe, Dresser w/Overhead/TV, Private Bedroom Entry, Door to Hall, Side Aisle Bath w/Angle Shower, Toilet, Sink & Linen Cabinet, Hall Corner Linen, Refrigerator, 3 Burner Range w/Microwave, Dbl. Kitchen Sink, Overhead Storage, Ent. Center, U-Dinette Slide, Front Sofa w/End Tables & Much More!
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
You Save: $23,333
Sale Price: $16,500
Stock# 26151U
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 32 ft 7 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 6 in |
| Hitch Weight | 1134 lbs |
| Dry Weight | 7326 lbs |
| Cargo Capacity | 3850 lbs |
| Fresh Water Capacity | 46 gals |
| Grey Water Capacity | 42 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Tire Size | 15" |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 47CTKMR27DD312445 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


