Used 2013 Dynamax Trilogy 3800RL Fifth Wheel
Triple Slide Trilogy Fifth Wheel, Rear Living Area w/2-Lounge Chairs, Entertainment Center/Cab w/Desk/TV/Pantry/3-Burner Range/Refrigerator Slide, Pantry, Kitchen Island w/Dbl. Kitchen Sink, Sofa/Dining Table Slide, Storage, Step Up To Bed/Bath, Private Toilet Area w/Lav., Shower, Queen Bed Slide, Walk-In Wardrobe w/Dresser, W/D Prep, Dresser, TV, Lav., Overhead Cabinets Throughout & Much More. Available Options May Include: King Bed.
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
You Save: $62,884
Sale Price: $34,991
Stock# 0CR00089
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Ext Height | 13 ft 2 in |
| Hitch Weight | 2525 lbs |
| GVWR | 18000 lbs |
| Dry Weight | 15585 lbs |
| Fresh Water Capacity | 64 gals |
| Grey Water Capacity | 90 gals |
| Black Water Capacity | 45 gals |
| Tire Size | 17.5 |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| VIN | 5ZT3TL3BXDC000089 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


