Used 2013 Fleetwood RV Terra 35K Motor Home Class A
Double Slide Terra, Rear Bath w/Toilet, Lav., Shower, Dbl. Wardrobes, Dresser, Pantry/Storage, Sofa w/Foot Rests/Dinette Slide, Dbl. Kitchen Sink, 3-Burner Range, Microwave, Refrigerator, 40" LCD TV, Half Bath, Queen Bed Slide and Much More. Available Options May Include: 19" LCD TV, Convection Microwave, L-Transformer Sofa, Hide-a-Bed Drop Down Queen Bed.
Randy was awesome to deal with! Everything went smoothly and the prices were descent! Randy was good about keeping in touch with repairs and helpful! Loving our camper! - RaeLynn
Stock# 0CR749
Chassis: Ford
| Sleeps | 5 |
| Slides | 2 |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft |
| Int Height | 6 ft 10 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 22000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 37 gals |
| Black Water Capacity | 37 gals |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| Fuel Type | Gas |
| Engine | Triton V10 6.8L |
| Chassis | Ford |
| VIN | 1F66F5DY3D0A00749 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


