Used 2013 Forest River RV Flagstaff Super Lite 27RLWS Travel Trailer
Triple Slide Flagstaff Super Lite Travel Trailer, Rear Entertainment Center, Hide-A-Bed Sofa/Refrigerator/3-Burner Range/Microwave Slide, King U-Dinette Slide, C'Top Ext., Dbl. Kitchen Sink, Pantry, Garden Shower, Lav., Med. Cab., Toilet, Wardrobe Slide, Nightstand, Wardrobe, Bed, Pass Thru Storage, Overhead Cabinets Throughout & Much More. Available Options May Include: Rear Ladder, Swing Arm TV.
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
You Save: $3,000
Sale Price: $19,900
Stock# MCT824A
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Length | 31 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 7 ft 9 in |
| Hitch Weight | 621 lbs |
| Dry Weight | 6145 lbs |
| Cargo Capacity | 1438 lbs |
| Fresh Water Capacity | 36 gals |
| Grey Water Capacity | 37 gals |
| Black Water Capacity | 37 gals |
| Tire Size | 14 |
| VIN | 4X4TFLC21DD124605 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


