Used 2013 Forest River RV Georgetown 335DSF Motor Home Class A
Double Slide Georgetown Motor Home, Rear Queen Bed Slide, Dbl. Wardrobes, End Table/L-Sofa/Dinette/Pantry Slide, Dbl. Kitchen Sink, 3-Burner Range, Microwave, Refrigerator, Pantry, Fireplace w/40" LCD TV Above, Toilet, Lav., Shower, Linen, Overhead Cabinets Throughout & Much More.
*SOME FEATURES MAY BE MISSING OR UNAVAILABLE ON USED OR PREOWNED RVS AND ARE SOLD AS IS.
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
Stock# 10975A
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |
| Length | 34 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 1 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 20500 lbs |
| Fresh Water Capacity | 50 gals |
| Grey Water Capacity | 41 gals |
| Black Water Capacity | 41 gals |
| Miles | 75590 |
| VIN | 1F66F5DY0C0A06023 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


