Used 2013 Forest River RV Georgetown XL 352QSF Motor Home Class A
Quad Slide Georgetown XL Motor Home Class A, Rear Queen Bed Slide, TV/Bunkbeds Slide, Refrigerator, Dbl. Kitchen Sink/3-Burner Range Slide, Barrel Chair, Hide-a-Bed/Dinette Slide, TV, Toilet, Lav., Shower, Overhead Cabinets Throughout & Much More. Available Options May Include: TV/Wardrobe Slide, 26" TV, TV In Front.
Thank you, Sharon, for the outstanding service at Summerland RV. Its people like you that makes all the difference in the RV Industry. I called you as a Winnebago Dealership, you listened to what I needed, ordered the parts, and did not give me the traditional run around. I truly appreciated the leadership, sincerity in you organizing everything for me to come in to have the parts installed in a timely - Wallace
Stock# A07037
| Sleeps | 8 |
| Slides | 4 |
| Length | 36 ft 8 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 7 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 22000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 65 gals |
| Grey Water Capacity | 41 gals |
| Black Water Capacity | 41 gals |
| Tire Size | 22.5 |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Miles | 48295 |
| VIN | 1F66F5DY5C0A07037 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


