Used 2013 Forest River RV Georgetown XL 378TSF Motor Home Class A
Triple Slide Class A w/Rear Queen Bed w/Nightstands Slideout, Ward. Slideout, Private Toilet Area, Lav., Angle Shower, Pantry, Side By Side Refrig., Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range/Micro./Overhead Cab./Hide-a- Bed Sofa/Euro Recliner Slide, 32" TV/Fireplace & Free Standing Square Dinette w/Chairs Slideout and More. Available Options May Include: TV in Bedroom, Washer/Dryer.
After over 20 plus years we found Schieks RV, in Manitowoc and we are so glad we did, Tina was knowledgable and genuine you can tell she truly wants what is best for you and cares just like she would if buying a camper/fifth wheel for herself.
We met the service team when first looking at the fifth wheel and again at walk through making sure everything was set for us, explaining everything and - Allan
You Save: $153
Sale Price: $59,900
Stock# T4728
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 37 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 7 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 22000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 65 gals |
| Grey Water Capacity | 41 gals |
| Black Water Capacity | 41 gals |
| Tire Size | 22.5 |
| Furnace BTU | 55000 btu |
| VIN | 1F66FSDY6D0A04813 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


